Strona głównaO nasAktualnościProduktyUsługiFotografieNowości i wydarzeniaKontakt z namiPomoc techniczna
Strona główna

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

            Firma DOORPOL istnieje od stycznia 1993 r. Od samego początku zajmuje się sprzedażą i montażem bram garażowych, automatów do  bram wjazdowych, szlabanów oraz ogrodzeń, itp.                         
            W ofercie podstawowej polecamy również bramy przemysłowe do hal i różnego rodzaju warsztatów, myjni i salonów samochodowych. Do właściwego zabezpieczenia wjazdów na parkingi, tereny osiedlowe bądź przemysłowe niezbędne są szlabany oraz automaty do bram  zarówno przesuwanych, jak i uchylnych. Do użytku domowego-rezydencjalnego proponujemy automaty do bram, które są najlepsze na rynku polskim. Wszystkie rodzaje automatyki są o napędzie elektromechanicznym, lub hydraulicznym .
Występują one w bardzo bogatej ofercie asortymentowej,najbardziej znaczących producentów w branży:
 
FAAC ; BFT ; CAME ;
NICE i inne.

Dla osób które pragną samodzielnie wykonywać bramy proponujemy skorzystanie z oferty szerokiego asortymentu w profesjonalnym wykonaniu akcesoriów do bram. Zamówić można u nas wykonanie wszelkiego typu bram ogrodzeń i pokrewnych drobnych usług ślusarskich.
Nasi klienci i ich potrzeby są naszymi głównymi rozważaniami. To pozwala utrzymać naszą pozycję i zdobywać zufanie i szacunek klientów.
 
Mamy nadzieję, że zaprezentowana sylwetka naszej firmy zachęci Państwa do skorzystania z naszej oferty.

DEWIZĄ FIRMY JEST
GWARANCJA RZETELNIE WYKONANEJ USŁUGI